Var vänlig vänta medans vi sparar din garantibok.
Detta kan ta upp till en minut.


Kontakta oss

Försäljning

Walle Saczewski

Försäljning/Projekt/KAM

Telefon: +46 (0) 313 864 321

wsaczewski@klima-therm.com
Calle Stridh

Teknisk försäljningschef

Telefon: +46 (0) 313 864 329

cstridh@klima-therm.com
Jesper Stridh

Teknisk försäljning

Telefon: +46 (0) 313 864 327

jstridh@klima-therm.com
Ulf Carlsson

Teknisk försäljning

Telefon: +46 (0) 313 864 326

ucarlsson@klima-therm.com
Pierre Johansson

Teknisk försäljning

Telefon: +46 (0) 313 864 328

pjohansson@klima-therm.com
Bogdan Golebiak

Teknisk försäljning

Telefon: +46 (0) 313 864 368

bgolebiak@klima-therm.com
Rickard Rohman

Försäljning Södra Sverige

Telefon: +46 (0) 313 864 322

rrohman@klima-therm.com
Lars-Erik Vikström

Försäljning Mellansverige

Telefon: +46 (0) 313 864 324

lvikstrom@klima-therm.com
Mats Lundblad

Försäljning norra Sverige

Telefon: +46 (0) 313 864 320

mlundblad@klima-therm.com

Teknik

Björn Kaspersen

Teknisk support

Telefon: + 46 (0) 313 864 360

bkaspersen@klima-therm.com
Lovro Zavodnik

Teknisk support

Telefon: +46 (0) 313 864 360

lzavodnik@klima-therm.com
Martin Björlid

Teknisk Support

Telefon: +46 (0) 313 864 360

mbjorlid@klima-therm.com
Pontus Johnsson

Teknisk Support

Telefon: +46 (0) 313 864 360

pjohnsson@klima-therm.com
Jonas Bergqvist

Teknisk Support

Telefon: +46 (0) 313 864 360

jbergqvist@klima-therm.com

Logistik/Orderläggning/Inköp

Majja Johansson

Kund- och säljsupport

Telefon: +46 (0) 313 864 301

mjohansson@klima-therm.com
Christian Hedström

Kund- och säljsupport

Telefon: +46 (0) 313 864 304

chedstrom@klima-therm.com
Thomas Nissmark

Inköpare

Telefon: +46313864302

tnissmark@klima-therm.com
Erik Bergenstråle

Lager/Godshantering

Telefon: +46 (0) 313 864 306

lager@klima-therm.com
Anton Sandell Bergqvist

Lager/Godshantering

Telefon: Telefon: +46 (0) 313 864 306

lager@klima-therm.com

Administration/Marknadsföring

Magdalena Rozmiarek

VD

Telefon: +46 (0) 313 366 530

mrozmiarek@klima-therm.com
Mats Halvorsen

Ekonomiansvarig

Telefon: +46 (0) 313 864 307

mhalvorsen@klima-therm.com
Linda Antonsson

Controller

Telefon: +46 (0) 313 864 311

lantonsson@klima-therm.com
Martin Gustavsson

Marknadsföring

Telefon: +46 (0) 313 864 308

mgustavsson@klima-therm.com
Robert Gustafsson

Marknadsassistent

Telefon: +46 (0) 313 864 312

rgustafsson@klima-therm.com